Jedním ze způsobů, jak můžeme okna renovovat, je opláštění hliníkem. A nemusíte mít okna pouze HON. Jsme schopni hliník namontovat na jakákoli dřevěná eurookna. Je to rychlejší a méně komplikované než standardní obnova nátěru a můžete také lehce změnit odstín vašich oken. Na oknech vyrobených před 12 – 15 lety už by se také mohly začít objevovat drobné vady na povrchové úpravě dřeva.

Doba realizace trvá na rodinném domě asi 3 – 4 dny. Pokud je barva více poškozená, přebrousí se a přetře konzervačním nátěrem. Na takto ošetřené okenní rámy a křídla se namontují po celém obvodu klipsy, kterými se hliníkové profily uchytí. Tím, že se hliník nemontuje přímo na dřevo, dojde k přerušení tepelných mostů a zachování izolačních vlastností. Vše je hotovo rychle a bez zbytečného nepořádku. Montáže provádějí naši vyškolení montážníci. Tímto způsobem se jednou provždy zbavíte přetírání oken a vaše okna budou co se týká barvy, prakticky bezúdržbováHliník na oknech nijak nenaruší funkčnost ani vzhled, na hliníkové rámy lze připevnit sítě proti hmyzu nebo jiné doplňky.

Co se týká vzhledu, vybrat si můžete z mnoha odstínů RAL, ať už standardních nebo speciálních strukturovaných či imitace dřeva. Máme také vlastní vzorník, který odpovídá odstínům lazur, takže se nemusíte bát ani rozdílu barev, pokud si např. takto necháte renovovat jen část vašich oken – obvykle bývají nejvíce zatížené jižní a východní strany domu.

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.