Výrobce dřevěných oken

Jsme česká firma, HON-okna, dveře s.r.o. Opava, která již od roku 1924 udržuje rodinnou tradici stolařské výroby. Specializujeme se na výrobu dřevěných a dřevohliníkových oken a vchodových dveří. Spojením dlouholetých zkušeností a nejmodernějších technologií jsme schopni nabídnout kvalitní a technicky propracované dřevěné okna a dveře, vyrobené na míru podle představ našich zákazníků. Snažíme se o to, aby naše dřevěná okna a dveře byla nejen ozdobou vašeho domu, ale aby hlavně co nejdéle plnila svůj účel – udržovat váš domov příjemný a plný světla.
V roce 2019 jsme v projektu Zkoušky vlastností otvorových výplní 2 využili dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj poskytované Evropskou unií. Více o projektu zde

Proč jsou dřevěná okna HON kvalitní:
  • Moderní stroje a nejnovější technologie
  • Kvalitní materiál
  • Vícestupňová povrchová úprava
  • Celoobvodové kování
  • Izolační trojsklo
  • Bohaté zkušenosti
  • Certifikace ve státní zkušebně 
Můžete se přesvědčit na vlastní oči – podívejte se na fotky z naší výroby nebo se můžete přijet podívat rovnou k nám do Vlaštoviček.

Dřevěná okna HON = ozdoba Vašeho domu s vysokou užitnou vlastností. Historie firmy HON - okna, dveře, s.r.o. - 100 let truhlářské tradice. 

Firma HON byla založena v roce 1924 panem Janem Honem v Raduni u Opavy. V rodinné tradici poté pokračoval jeho syn Jan, který v roce 1977 koupil statek ve Vlaštovičkách a zadaptoval jej pro potřeby stolařské dílny. Podnikat se tehdy nedalo, a tak spolu se syny, kteří se také vyučili dřevem vonícímu řemeslu, provozoval stolařinu coby brigádnické služby pro obyvatelstvo. Po revoluci, v roce 1990 si vyřídil živnost a rok po něm i syn Josef, který po jeho smrti v roce 1996 úspěšnou rodinnou firmu převzal a dnes ji spolu s bratrem Karlem pod názvem HON-okna, dveře, s.r.o. vede dál. A tak již třetí generace Honů vyrábí fortelná česká dřevěná okna.

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.