Úsporná okna

Jde o okna s tzv. solárním sklem, které propuští více slunečního záření. Jak velké procento slunečního záření sklo propustí, udává solární faktor, čím je vyšší, tím více okno vyhřívá místnost.

Štětcové barvy na okna HON

Kromě standardu máme vytvořeny na naše výrobky speciální odstíny barev určené k nanášení stětcem na opravy drobných poškození. Objednat můžete telefonicky a mailem u naší firmy nebo u výhradního dodavatele a prodejce.

Renovace dřevěných eurooken

Jedním ze způsobů, jak můžeme okna renovovat, je opláštění hliníkem. A nemusíte mít okna pouze HON. Jsme schopni hliník namontovat na jakákoli dřevěná eurookna. Je to rychlejší a méně komplikované než standardní obnova nátěru a můžete také lehce změnit odstín vašich oken.

Dotace na okna - Nová zelená úsporám

Chcete získat dotaci na výměnu oken? Využijte možnost Nové Zelené úspory. Zde najdete výrobky HON registrované v Nové Zelené úsporám.

Vše na údržbu oken

Došlo vám, poškodilo se nebo nemáte: Čisticí a udržovací sada TEKNOS, štětcové barvy k opravám oken  nebo natření podhledů, plotů a jiných dřevěných povrchů najdete zde, krytky kování, těsnění, a další doplňky k oknům a dveřím. Ceny sdělíme na požádání, objednávat můžete na servis@okna-dvere.cz  nebo na tel. 724 254 944.

Co by vás mohlo zajímat o skle

Odpovědi na některé další dotazy o skle od našeho dodavatele SAINT GOBAIN GLASSOLUTIONS můžete najít na  http://www.glassolutions.cz/
Více informací o praskání skel vlivem nerovnoměrného zahřívání najdete na http://www.pasivnidomy.cz/problematika-praskani-skel-vlivem-nerovnomerneho-zahrivani/t4216
Pokud vás zajímá něco jiného ptejte se mailem : asistentka@okna-dvere.cz nebo na telefonu  724 156 558.

10 důvodů pro dřevěná okna HON

Dřevo je přírodní materiál, který vnáší do vašeho domova příjemnou atmosféru. Okna ze dřeva jsou tvarově stabilní a pevná, nepůsobí na ně rozdíly teplot. Povrchová úprava je dnes velmi kvalitní a prodlužuje výrazně životnost oken. Dřevěné okno je snadno udržovatelné a opravitelné v případě poškození. Mají výborné tepelné a akustické izolační schopnosti. Výhody dřeva jsou prověřeny staletími. Dřevo dokáže pohlcovat CO2 i ve zpracovaném stavu. Regulují vlhkost v místnosti a udržují tak zdravé klima. Výroba oken je ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Jsou pěkná na pohled.

Slovník pojmů

Vysvětlivky některých výrazů a pojmů, se kterými se můžete setkat na našich stránkách.

Kdy je čas na ošetření dřevěných oken?

Sítě zůstávají na oknech po většinu roku, a proto je ideální aplikovat přípravky na ochranu barvy právě na jaře před jejich instalací, navíc během mytí zároveň nejlépe zkontrolujete, zda není dřevo někde poškozené.Ošetřují se pouze venkovní plochy rámů a křídel, na které působí povětrnostní vlivy. Neprve je třeba je umýt, postačí čistá voda bez přídavku saponátů, pokud byste přesto chtěli použít nějakou chemii, měly by to být jen výrobky určené pro dřevěné povrchy...

Pořiďte si dřevěná okna krytá hliníkem

Obliba oken krytých hliníkem stále roste. Důvodem je moderní vzhled a prakticky žádná údržba (kromě ročního promazání kování). Na okna působí slunce, déšť a jiné nepříznivé vlivy, hliník tak dřevěná okna proti tomuto působení chrání. Hliníkový profil je k oknu připevněn speciálními...

Meziskelní žaluzie

Také neradi utíráte prach mezi žaluziemi? Pak jistě oceníte meziskelní neboli integrované žaluzie . Jsou ukryty uvnitř skla – ve dvojskle nebo trojskle.  Ovládají se ručně nebo elektronicky pomocí rotačního magnetu umístěného na skle, takže není narušena těsnost skla, žaluzie se do skel montují už při výrobě.

Dodatečné opláštění hliníkem

Nejsou vaše eurookna či vchodové dveře již tak pěkné a nechce se vám je přetírat nebo chcete změnit odstín svých oken? Nabízíme dodatečnou instalaci hliníkového opláštění na dřevěná okna a dveře.

Jak správně topit okny?

Určitě  více a pokud jsou okna orientována na jih nebo na východ, mohou také vyhřívat místnost, hlavně na jaře a na podzim, kdy sice bývá chladno, ale svítí sluníčko. Naše okna s tzv. solárním trojsklem výborně izolují a zároveň propouštějí sluneční záření, čímž vyhřívají ...

Napište nám

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.